o-nas3

Tenis i inne sporty to nasza rodzinna pasja .

Zapraszamy na nasz kameralny obiekt z rodzinną atmosferą. Nie chcemy się chwalić zawodnikami, trenerami. To są nieodłączne elementy każdego sportu. I każdy klub je ma. Bez nich by nie istniał.

My chcemy się pochwalić .... atmosferą. Obiekt prowadzimy całą rodziną, wspierani przez naszych współpracowników, którzy dla nas są także jak rodzina. Także i naszych klientów traktujemy jak rodzinę .

Zapraszamy więc wszystkich z rodziny tenisowej na nasz obiekt. Miło nam będzie Was ugościć .

o-nas1

Naszą misją jest, aby każdy czuł się jak u siebie w domu.

Rodzina odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu każdego człowieka. To wśród najbliższych nabywamy podstawową wiedzę i umiejętności niezbędne do funkcjonowania w rzeczywistości społecznej.

Rodzice i krewni stają się przykładem dla dzieci, które, jak wiadomo nie od dziś, najszybciej uczą się poprzez obserwację i naśladownictwo dorosłych.

Nierzadko z rodzinnego domu, poza podstawowymi wzorcami zachowań, wynosimy także przekazywane z pokolenia na pokolenie tradycje oraz pasje.

o-nas2

Sukcesy

Niezwykłe osiągnięcia oraz sukcesy sportowe bez wątpienia zależą w dużym stopniu od talentu oraz czasu jaki poświęcamy na treningi i ciągłe doskonalenie własnych umiejętności.

Duże znaczenie także, wsparcie najbliższych . My chcemy Wam je dać.

o-nas4